Videa s case study zákazníků a tipy jak na SAP B1

1.online konference - Chytrý podnik v segmentu SME

Podívejte se na záznam naší konference, kde se dozvíte, jak Vašemu podnikání pomůže implementace ERP systému. Představíme Vám i podnikový systém SAP Business One, který je ideální pro segment malé a střední podniky. Dále se dozvíte, jak probíhá a jak dlouho trvá samotná implementace ERP systému a jak jsou uživatelé SAP Business One s implementací od ABIA CZ spokojeni. Na závěr pro Vás máme představení dvou novinek s praktickou ukázkou - Webový client a CRM for Outlook. 

Jak může SAP B1UP pomoci vedoucímu výroby

Od podzimu 2021 je nás v ABIA CZ o jednoho více. Na pozici obchodního ředitele jsme přibrali Pavla Rumplíka. Proč jsme si vybrali právě jeho? Jaké má profesní zkušenosti? A kam by chtěl naši firmu posunout? Podívejte se na krátký rozhovor, ve kterém ho vyzpovídala markeťačka Johanka.

Digitální transformace se SAP Business One

Jaké možnosti digitální transformace firmy nabízí podnikový informační systém SAP Business One? Odpovědi Vám prozradí tohle video. Dozvíte se, na čem je postaveno digitální podnikání, jak můžete vylepšit své obchodní modely, jaké jsou možnosti cloudového řešení nebo jak minimalizovat firemní investice do IT.

Co je to ten SAP Business One?

Chcete zefektivnit práci Vašeho vedoucího výroby? Podívejte se na tři konkrétní tipy, jak vedoucímu výroby ulehčit a urychlit práci díky kombinaci informačního systému SAP Business One a doplňku B1UP od dánské firmy Boyum IT Solutions.

Případová studie STRÁŽNICKÉ BRAMBŮRKY

Jak se z malého stánku s občerstvením stát firmou se 170 milionovým obratem? Která řešení je třeba naimplementovat? Zajímá Vás, jaké přínosy mělo zavedení SAP Business One nebo jak hodnotí spolupráci s ABIA CZ ředitel firmy, Petr Hobža? To vše se dozvíte v dnešní case study.

Zkušenost INTERNEXT 2000 se SAP Business One

Poslechněte si rozhovor majitele firmy Internext 2000 s ředitelem ABIA CZ. Dozvíte se, jak pan Hájek hodnotí návratnost investice do informačního systému SAP Business One a jaká je jeho zkušenost s tímto řešením.

Praktická ukázka práce v SAP Business One

Říká se, že obrázek toho řekne víc než tisíc slov. Kolik toho asi zvládne sdělit devadesáti vteřinové video? Pusťte si tuto ukázku, která Vás provede informačním systémem SAP Business One. Hned pochopíte, o jak praktický a přehledný systém se jedná.

Výhody nové verze webového klienta v jedné minutě

Nadupaná verze SAP Business One 10.0 přináší spoustu vylepšení, která podnikům výrazně zjednodušují jejich práci. Seznamte se s novým webovým klientem. Bude Vám stačit jedna minuta, abyste pochopili, jaké výhody skýtá.

Účetnictví v SAP Business One

Oblast účetnictví je mnohdy zbytečně překrucována, především co se složitosti práce v různých účetních systémech týče. Poslechněte si, co na práci v SAP Business One říká účetní, která se stará o desítky účetních jednotek.


Efektivní "add-on" řešení B1UP

SAP Business One je sám o sobě skvělý produkt. To ale neznamená, že pro Vás nemáme něco ještě lepšího. B1UP je mezi našimi zákazníky nejoblíbenější doplňkový produkt k SAP Business One. Toto video Vám prozradí, proč B1UP od Boyum IT Solutions volí jako rozšíření velké množství úspěšných firem.

Výkazy, reporty a analýzy v SAP Business One

Automatické zadávání firemních dat, tvorba nových výkazů bez potřeby programátorů, výkonné vizualizační nástroje a samozřejmě integrace nástrojů Microsoft Office. To je jen malá ochutnávka toho, jak rychle a jednoduše se dá v SAP Business One řídit firma. Chtěli byste dělat rozhodnutí na základě kvalitních a přehledných informací

Hezky česky o SAP HANA

Představujeme Vám novou verzi informačního systému SAP Business OneV čem je tento produkt bezkonkurenčně nejlepší a jak usnadňuje podnikatelům i jejich pracovníkům životNejen to Vám prozradí Petr Kelar, jednatel společnosti ABIA CZ.

Personalizovaný dashboard v SAP Business One

Dokážete si představit, že máte všechny potřebné informace k rozhodování a k řízení Vašeho podniku přehledně zobrazené v jednom jediném náhledu? Ano, se SAP Business One HANA je tohle možné. Navíc si můžete velmi jednoduše vytvořit zcela personalizované řídící panely. Všechny informace, které budete chtít, budete mít k dispozici během tisícin sekundy. Dejte sbohem pomalým informačním systémům, Vaše firma si zaslouží moderní řešení.

Jak může SAP B1UP pomoci vedoucímu výroby

Chcete zefektivnit práci Vašeho vedoucího výroby? Podívejte se na tři konkrétní tipy, jak vedoucímu výroby ulehčit a urychlit práci díky kombinaci informačního systému SAP Business One a doplňku B1UP od dánské firmy Boyum IT Solutions.

KONTAKT


Zajímá Vás, jak může SAP Business One zjednodušit a zefektivnit chod konkrétně Vaší firmy?  

Ozvěte se nám. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci, která je zcela zdarma.

Spojte se s námi.

Šlechtitelů 1, Olomouc, 779 00

© 2023 ABIA CZ services s.r.o.