ABIA CUP 2022: Byl to úžasný zážitek

Tento týden jsme přišli do práce s úsměvem větším než kdy jindy. Proč? Protože o víkendu jsme se měli parádně. Všichni společně. I s našimi obchodními partnery. I se zákazníky. Tenisový ABIA CUP 2022 se povedl na výbornou.

Z pátku na sobotu jsme uspořádali neformální event ABIA CUP, jehož součástí byl pro zájemce i tenisový turnaj. Cílem bylo strávit příjemný den s fajn lidmi ve sportovně relaxačním areálu SK Véska u Olomouce. A také zjistit, jestli se po dvouleté pauze (kvůli pandemii) ještě poznáme. Posuďte sami, jak krásně jsme se měli.

Přivítání a přípitek byl pod taktovkou pana Kelara, jednatele ABIA CZ. 

Tenisté se utkali v turnaji ve čtyřhrách. Všechny sportovní výkony byly v tomto vedru obdivuhodné a zaslouží velkou poklonu. 

Do finále se probojovaly týmy z dvou různých zemí a tak si každý mohl vybrat, jestli bude fandit Česku nebo Slovensku.

Miro Fabrici a Rastislav Kubirita z INIT Consulting bojovali srdnatě, kladli důraz na hydrataci, ale suverénně hrající dvojice Jakub Říha a Radim Boháč z WinShopu si vítězství pohlídala. 

Chvilka slávy a zasloužené vítězství v ABIA CUPu 2022 pro Radima a Kubu z firmy WinShop.

Miru a Rasťu z INITu na stupních vítězů doplnil na třetím místě zástupce firmy ABIA CZ, Lukáš Kožela, který hrál spolu s Danielem Mokráňem z firmy John Crane. Gratulujeme!

Kromě sportovních aktivit jsme připravili panelové diskuze na dvě odborná témata: CRM for Outlook a webový klient SAP Business One. Moc děkujeme Nelly a Adamovi za jejich prezentace.

Po zbytek dne jsme se měli prostě fajn, užívali si krásný den a utužovali vztahy.

K večeři jsme ukojili chuťové buňky mimo jiné vynikající grilovanou pražmou (děkujeme Zdeňovi za pomoc s grilováním) a večer za doprovodu kytary provětrali hlasivky. 

Ohlasy všech účastníků nám potvrzují, že osobní setkání okořeněné soutěživým duchem, výborným jídlem, přátelskou atmosférou a večerním zpěvem při kytaře jsou tou nejlepší volbou pro každoroční setkání. 

Děkujeme, že jste s námi vytvořili takto skvělý event a už teď se těšíme na další ročník ABIA CUPu! 

Pokud byste se chtěli zúčastnit dalšího ročníku ABIA CUPu, dejte nám vědět svůj předběžný zájem.

Johanka Šimková, 24.5.2022