logo SAP Silver Partner

Dotace na IT a digitalizaci firmy

Proč platit plnou cenu za software či hardware, když to jde zaplatit z dotací? 

Díky digitalizaci firemních procesů zrychlíte Vaše vnitropodnikové procesy, snížíte chybovost a ušetříte až 60% nákladů.

PODROBNOSTI K DOTACÍM

Získání dotace

V případě zájmu Vám rádi doporučíme zkušené dotační specialisty, kteří Vám pomohou zpracovat žádost o dotaci v oboru ITImplementace ERP systému

Vyslechneme si Vaše přání a požadavky, provedeme analýzu, navrhneme řešení, naimplementujeme informační systém SAP Business One a v rámci servisu se budeme starat o bezproblémový chod Vaší firmy


Dotaci lze použít na veškeré IT vybavení a služby s tím spojené (ERP systém a jeho implementaci, servery, čtečky čárových kódů, programy na evidenci skladů, CRM, OCR, WMS, hardware, kancelářské počítače,…). Výše dotací se pohybuje okolo 40-60 %, záleží na velikosti a zaměření firmy a regionu. Pro pražské pobočky a firmy je nutné podat žádost o dotaci do 31.10.2022! Po 31.10.2022 je stále možné dotaci využít pro jiné než pražské pobočky a firmy.

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci. Naprostá spokojenost našich klientů je pro nás prioritou. Máme za sebou velké množství implementovaných projektů z oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje, výroby, služeb a distribuce zboží přes e-shopy.co říkají naši zákazníci?

"Se spoluprací s týmem ABIA CZ jsme velmi spokojeni, protože fungují velmi rychle a jsou nám k dispozici téměř 24hodin denně."

Petr Hobža

Petr Hobža

Obchodní ředitel, Strážnické brambůrky

„Spolupráci s firmou ABIA CZ bychom určitě doporučili, jsme s nimi nadmíru spokojení. V porovnání s předchozím servisním partnerem je to sto ku jedné."

Reference Ferrit

 Milan Nikoliny

 IT manažer,
 FERRIT

"Pro nový informační systém jsme se rozhodli z důvodu nedostatečné kapacity, nevyhovujícího uživatelského prostředí  a špatné podpory. ABIA CZ nám doručila řešení přesně podle našeho přání."


Reference HCP

 Martin Grepl

Společník a finanční ředitel, HCP

"ABIA CZ nám doručila skvělé řešení na míru v podobě SAP Business One rozšířený o modul periodické fakturace."

Reference Internext 2000

 Radim Hájek

 Jednatel společnosti,

 INTERNEXT 2000

Implementujeme ERP systém SAP Business One® od společnosti SAP®, která je leaderem na trhu a synonymem úspěchu malých a středních firem ve všech oborech. 

12 000 000 + 

uživatelů celosvětově volí podnikové a manažerské informační systémy SAP

180 +

zemí na světě se může chlubit spokojenými zákazníky od firmy SAP

40 +

jazykových mutací je dostupných pro produkty od společnosti SAP

38 +

let působí SAP na trhu a za tu dobu se stal lídrem v oblasti podnikových aplikací

KONTAKT


Máte dotaz nebo podnět? Chtěli byste s něčím pomoci? Rádi byste se s námi setkali? 

Spojte se s námi.

© 2022 ABIA CZ services s.r.o.