Pozvánka na ABIA CUP 2022

Mezi prací a všedními starostmi  je  dobré udělat si prostor pro trochu jinou aktivitu. Květen je ideálním obdobím pro "otvírání studánek" i tenisových areálů. Přijďte se nadechnout jarního vzduch a trochu si zasportovat ve skvělém tenisovém a sportovních areálu SK Véska nedaleko Olomouce. Zveme Vás na ABIA Cup!

O co půjde? Především o příjemně strávený den ve skvělém tenisovém areálu, uvolněnou atmosféru a neformální setkání lidí z ABIA CZ, našich zákazníků - uživatelů SAP Business One a také těch, kdo ještě našimi zákazníky nejsou. 

Pro účastníky připravujeme tenisový turnaj ve čtyřhrách (pravidla turnaje viz níže), celodenní občerstvení v podobě rautu, dále je možné využít čas k účasti na "panelových diskusích" o produktu SAP Business One (připravíme dvě zajímavá témata, jako například webový a mobilní klient SAP Business One, CRM for Outlook, nebo třeba schvalování dokladů v SAP Business One). Délka těchto diskusí a ukázek nepřesáhne 20 minut. Někdo může využít wellness hotelu (vířivka, bazén), nebo se jen tak projít hezkou přírodou. Kolem 18:00 zakončíme akci grilováním klobás a vyhlášením vítězů turnaje. Následuje volná diskuse i zábava, možná bude i nějaký ten hudební nástroj. Pro ty z vás, kdo bude chtít ubytování do sobotního rána, máme zajištěné pokoje v blízkém hotelu S-port. Stačí si ubytování zarezervovat na recepci.

Panelová diskuse k odborným tématům

Kromě sportovních aktivit jsme pro zájemce připravili 2 odborná témata. Prvním tématem bude "CRM for Outlook" (jak lze pracovat se SAP Business One přímo z Outlooku) a druhým tématem bude "webový klient SAP Business One" - přístup k analýzám ze SAP HANA přes web. Tato odborná část bude realizována formou "panelové diskuse". 

10:30 - 10:45 - CRM for Outloook
11:00 - 11:15 - webový klient SAP Business One
13:00 - 13:15 - CRM for Outllok
14:00 - 14:15 - webový klient SAP Business One

Pravidla turnaje

Hraje se 6ti antukových dvorcích vybavených umělohmotnými "lajnami". každý dvorec je vyhrazen pro "tabulkovou soutěž" o čtyřech párech. Hraje se "každý s každým" na jeden set. Za stavu 6:6 rozhoduje zkrácená hra. Z této tabulky budou páry nasazeny do hlavního turnaje, ale také do "poháru útěchy", podle dosažených výsledů.

Páry mohou být mužské, smíšené nebo ženské. Z jedné firmy se mohou registrovat maximálně 2 páry. Kapacita areálu je 24 párů. Pokud bude tento počet registrovaných párů naplněn, registrace bude ukončena. Při nižším počtu registrovaných párů zůstává v platnosti tabulka po čtyřech párech  a neobsazení všech dvorců. Pokud nemáte ve firmě spoluhráče, přihlaste se jako jednotlivec, spoluhráče se Vám pokusíme najít. 

Pro vítěze v hlavní soutěži je připraven Pohár ABIA CUP 2022, pro vítěze "poháru útěchy" připravíme také upomínkovou cenu.

Časový plán:
09:00-09:30 - příjezd hráčů, registrace, ubytování
09:45-10:00 - zahájení akce, rozlosování hráčů, welcome drink
10:00-16:00 - tenisový turnaj
10:30-14:15 - odborná témata - panelová diskuse
16:00-16:30 - vyhlášení výsledků, předání cen
od 16:30 - grilování, volná zábava, relax

 

Účast na akci je ZDARMA, celodenní občerstvení formou bohatého rautu. Pitný režim si hradí každý účastník sám. Na čepu bude pivo Plzeň nebo Radegast, nepřeberné množství nealkoholických nápojů, čaje a kávy. 

Registrujte se co nejdříve, herní kapacita areálu má své hranice!

Již registrovaní (dostupné pouze na tabletu nebo PC)

Reg. číslo

Hráč 1 - jméno

Hráč 1 - firma

Hráč 2 - jméno

Hráč 2 - firma

1

Petr Kelar

ABIA CZ2

Miro Fabrici

Init - SK

Rastislav Kubirita

Init - SK

3

Lukáš Kožela

ABIA CZ

Daniel Mokráň

John Crane

4

Viktor Vorel

Šternberské strojírny

Roman Orlík

Šternberské strojírny

5

Miroslav Beran

Soufflet - FR

Luděk Smýkal

Soufflet - FR

6

Pavel Rumplík

ABIA CZ

Radim Hatlák

Epitychia Group

7

Mário Kelemen

dFlex - SK

Denis Kelemen

dFlex - SK

8

Radim Boháč

WinShop - Praha

Jakub Říha

WinShop - Praha

9

Bohumil Zapletal

BZ Stavotechnika

Tomáš Palupa

SCASERV a.s.

10

Nehrající hosté, kteří předběžně přislíbili účast:

dFlex SK - Marian Kelemen, Angelika Satková, Alexandra Herichová a Jozef Horyl, WinShop - Michal Říha, E.L.Z.E.T Olomouc - Ladislav Loubal, ABIA CZ - Tomáš Řezníček, Radek Možnar, Adam Kolář, Eva Alková, Kornélia Chládeková, Zdeněk Holcman, Filip Zajonc, Jaroslava Hertlová, Johanka Šimková, MPL Trading - Vojtěch Hejč, Hustman Building Solution - Stanislav Kovář, Init consult SK - Peter Hulín, PKF APOGEO - Antonín Kadlec, Neit Group - Olga Pincová, Tomáš Niederle, cloud4com - Jaroslav Hulej, Pavel Ševčík, 


Žádost o sponzorský příspěvek

Pokud někdo z Vás může a chce podpořit tento turnaj věcnými cenami, nebo jakoukoliv finanční podporou, kontaktujte mě telefonicky na čísle 774 707 377, nebo mailem na petr.kelar@abiacz.com. Všichni, kdo podpoří průběh ABIA Cup 2022, budou přímo na akci a také na našem webu prezentování i s veřejným poděkováním.

Petr Kelar, osobní garant akce

Petr Kelar, 19.4.2022