1. online konference

Chytrý podnik v segmentu SME

Máme za sebou 1. online konferenci a povedlo se. Posluchači ze segmentu malých a středních podniků se dozvěděli spoustu užitečných informací, jak posunout své podnikání na vyšší úroveň. Níže najdete odkaz k záznamu z konference.

Na začátku dubna jsme vyzkoušeli něco nového. Pro všechny zájemce, kteří chtějí podnikat chytře a mají za cíl zefektivnit své vnitropodnikové procesy, jsme připravili informačně bohatou konferenci. Konference byla zdarma a bylo možné se k ní připojit online z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během služební cesty.

Cílem konference bylo, aby majitelé firem pochopili, že existují způsoby, jak si ulehčit práci a zároveň zlepšit své pracovní výsledky. Jedním z nich je digitalizace podnikových procesů a přechod na jeden komplexní podnikový informační podnikový systém, který bude ve standardu. Dle našeho upřímného názoru je pro firmy ze segmentu SME nejlepší volbou systém SAP Business One, jinak bychom ho nenabízeli. 🙂 Důvody, proč je SAP Business One tak oblíbený, se dočtete také tady.

Výhodami digitalizace firem jsme se podrobně zabývali také v tomto článku, kde jsme sepsali 20 hlavních výhod přechodu firem do digitálního prostředí.

První část webináře měl pod palcem Adam, který posluchačům přiblížil ERP systém SAP Business One. Vysvětlil jeho možnosti, popsal důvody, proč je právě tento systém vhodnou volbou a zdůraznil přínosy pro firmy ze zavedení tohoto informačního systému. Další blok se týkal samotné implementace ERP systému SAP Business One, její (ne)náročnosti a délky implementace. Tuto oblast krásně přiblížil Radek, senior konzultant a vedoucí projektů. Třetí téma konference prezentovala Johanka, marketingová specialistka. Posluchačům ukázala konkrétní příběhy firem, jež si nechali systém SAP Business One od ABIA CZ naimplementovat. Slova doplnila o statistické údaje a citace vedoucích pracovníků daných firem, která ilustrují, jak firmám přechod na ERP systém SAP B1 pomohl. Závěrečná část byla ochutnávkou trendů. Petr Kelar, jednatel společnosti, představil Webového clienta a CRM for Outlook včetně praktických ukázek. Celým eventem prováděl náš obchodní ředitel, Pavel Rumplík.

Těší nás, kolik vedoucích pracovníků ze segmentu SME to se svou firmou myslí vážně a že aktivně hledají cesty, jak své podnikání vylepšit. Věříme, že jsme poskytli velké množství přínosných informací a dokázali odpovědět na všechny dotazy zúčastněných.  

Pokud jste se webináře nezvládli zúčastnit, ale probraná témata Vás zajímají, máme pro Vás záznam z konference, který je tentokrát taktéž zdarma.

Již teď Vám můžeme prozradit, že pro Vás chystáme další online konferenci, která se bude konat na konci června. Obsah této konference odtajníme příští týden. Pokud byste rádi obdrželi podrobnější informace k 2. online konferenci, klikněte na tlačítko níže. 


Chcete mít náskok před konkurencí? Buďte informovaní. Vybereme za Vás ty nejdůležitější informace z oblasti ERP systémů a jednou měsíčně Vám o nich dáme vědět.

Johanka Šimková, 12.04.2022