Jak COVID řešíme v ABIA CZ

Konec roku se blíží a místo příjemných vánočních povinností musí firmy zase řešit své fungování v době nových vládních restrikcí. Zajímá Vás, jak jsme se k situaci postavili my v ABIA CZ? Budou mít vládní omezení dopad na míru servisní a implementační podpory? A co děláme proto, abychom zůstali ve firmě všichni zdraví? Slova o hrdinském otužování v ledové řece nebo rekordy v počtu snězených citrónů nečekejte. I tak ale děláme něco víc, než co vláda firmám přikazuje.

My v ABIA CZ nejsme sice žádné lékařské koncilium, ale snažíme se používat „selský rozum“. Ten nám říká, že nebezpečí COVIDu, ale i dalších respiračních chorob je v současné době extrémní. Náš pan jednatel, Petr Kelar, dokonce patří do rizikové skupiny. Proto je na místě vynaložit maximální snahu na udržení zdraví všech zainteresovaných osob. Snažíme se minimalizovat rizika na našich pracovištích, v rodinách našich zaměstnanců a samozřejmě i u našich klientů.

Jak? Všichni zaměstnanci ABIA CZ jsme se nechali dobrovolně naočkovat. Nevztahuje se na nás tedy povinnost nechat se ze zákona jednou týdne otestovat. Protože je pro nás zdraví na prvním místě, shodli jsme se, že pravidelné testování je nejlepší prevencí proti možné nákaze. Proto jsme v ABIA CZ zavedli 2x týdně povinné testování – v pondělí a ve čtvrtek.

Samozřejmě, pokud má někdo jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, přechází okamžitě do režimu HomeOffice.

Toto jsou dvě jednoduchá opatření, avšak velmi účinná řešení. Věříme, že se díky jejich dodržování podaří udržet hladké fungování firmy. Naším cílem je, aby se zákazníci mohli spolehnout na naši plnou servisní a implementační podporu navzdory všem vládním restrikcím a omezením.


Chcete vědět víc? Buďte informovaní a získejte náskok před konkurencí. Vybereme za Vás ty nejdůležitější informace o podnikových informačních systémech a jednou měsíčně Vám o nich dáme vědět.

Petr Kelar, 30.11.2021